Історія заводу Фільтр

  • Історія заводу Фільтр

На фото Поляков Микола Васильович, засновник компанії «Фільтр», директор ТОВ НВП «Фільтр» 1988-2003 р

1988 рік - в м.Горлівка зареєстрований кооператив «Фільтр» з виробництва засобів захисту органів дихання.

1989 рік - Створення виробничої бази, розпочато виробництво по збірці респіраторів РПА і змінних фільтрів.

1990 рік - Впровадження нових респіраторів на шахтах України. Участь у виставці «Вугілля-90» як підприємство, що забезпечує шахтарів України засобами індивідуального захисту органів дихання.

1991 рікРеорганізація кооперативу Фільтр в підприємство Фільтр.

1991- 1996 р.р. Створення вітчизняного нетканого фільтруючого поліпропіленового матеріалу, вітчизняного пилегазозахисного респіратор «Тополя», захисні засоби для колінних суглобів. Проведена добровільна сертифікація продукції в органі по сертифікації засобів індивідуального захисту «СЕРТОСІЗ».

1996 рік - відкриття цеху по виробництву нетканого фільтруючого поліпропіленового матеріалу (НФП) в кількості 1,5 млн. квадратних метрів на рік.

1997 рік - протиаерозольні фільтри з матеріалу НФП успішно пройшли випробування на відповідність євростандарту в Інституті союзу підприємців з питань безпеки праці (м.Санкт Августин, Німеччина).

1999 рік - розпочато серійне виробництво фільтруючих напівмасок «Росток», проведена кампанія по їх впровадженню на металургійних комбінатах України.

2001 рік - створена Промислова група «Укрфільтрсервіс» завод «Фільтр», сфера діяльності якої - освоєння нових ринків збуту, розширення обсягу продажів продукції, що випускається «Фільтром», зміцнення співпраці зі споживачем.

2002 рік - Участь в Загальнонаціональному конкурсі «Вища проба - 2002». Отримання диплома лауреата конкурсу за високу якість і конкурентоспроможність продукції: респіратор «Пульс» і змінні фільтруючі елементи до нього.


2003 рік - Респіратор «Пульс-К» стає переможцем у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України - 2003». Мале колективне підприємство «Фільтр» реорганізовано в ТОВ Науково-виробниче підприємство «Фільтр».

2004 рік - участь у 51-й міжнародній виставці в Дамаску (Сирія). Відкрито підприємство ТОВ «Росфільтрсервіс» завод «Фільтр», сфера діяльності якого - представлення інтересів компанії «Фільтр» на території Росії, Білорусії, Казахстану, продаж і постачання засобів індивідуального захисту, сервісне обслуговування, зовнішньоекономічна діяльність.

2005 рік - на виробництві впроваджена система управління якістю і сертифікована на відповідність ДСТУ ISO 9001-2001. Освоєно серійний випуск промислових рукавних фільтрів. Участь в ХХ-му Всесвітньому гірському конгресі і виставці в Тегерані (Іран). Організовано підприємство ТОВ «Фільтр Інжиніринг», сфера діяльності якого - розробка нових видів засобів індивідуального захисту, розробка та впровадження наукових проектів і передових технологій, консультаційні та інформаційно-аналітичні послуги з питань охорони праці та засобів індивідуального захисту, охорона інтелектуальної власності, зовнішньоекономічна діяльність.

2007 рік - освоєно виробництво фільтруючого матеріалу за технологією Melt Blown з ультратонких поліпропіленових волокон. Група провідних фахівців компанії відвідала міжнародну виставку «А + А-2007», присвячену питанням охорони праці і промислової безпеки і проходила в м Дюссельдорф, Німеччина.

2008 рік - розроблений перший вітчизняний фільтр «ДОН» для промислових протигазів і освоєно його серійне виробництво. За вдосконалення існуючих та розробку нових ефективних моделей засобів індивідуальні захисту, а також на честь 20-річчя трудовий колектив ТОВ НВП «Фільтр» нагороджений Держгірпромнаглядом України нагрудним знаком «За доблесну службу» II ступеня. Керівники і провідні фахівці нагороджені відомчими нагородами Мінвуглепрому України, Держгірпромнагляду України та фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві за особистий внесок в розвиток вітчизняних засобів індивідуального захисту.

2009 рік - проведена оцінка відповідності нашої продукції призначеної для шахтарів: респіраторів «Пульс» і запасних фільтрів до них вимогам безпеки Технічного регламенту засобів індивідуального захисту. За результатами оцінки вперше в Україні видано сертифікати нового зразка і зареєстровані декларації відповідності.

2010 рік - фільтруючі напівмаски «Росток» внесено до Державного реєстру виробів медичного призначення, а також в реєстр оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення. Розпочато підготовку виробництва нової лінійки респіраторів «Росток». Отримано декларації відповідності Технічному регламенту ЗІЗ на весь перелік випускаються засобів індивідуального захисту.

2011 рік - проведений монтаж і введена в експлуатацію напівавтоматична лінія з виготовлення фільтруючих напівмасок «Росток-Т». Керівники підприємства були делегатами X-го Економічного форуму «Польща-Україна» в м. Варшава. Початок робіт по сертифікації продукції в Європі.

2012 рік - проведена сертифікація всієї продукції на відповідність вимогам технічного регламенту Митного Союзу ТРТС С19 / 2011 року про безпеку засобів індивідуального захисту.

2012 рік - Завершена сертифікація продукції в Європі.

2018 рік — перенесення виробничих потужностей в м. Черкаси